Akvarell av Josef Coll Bardolet

662381

JOSEF COLL BARDOLET (född 1912-2007): Figurkomposition, signerad, akvarell, mått ca 45x35 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 17

Budhistorik (4 bud)

5033903
600
5030660
500
5028568
5026385

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.