Takkrona 1900-talets första hälft

662379

TAKKRONA, 1900-talets första hälft, England, nysilver, 6-armad, höjd ca 40, diameter 49 cm

Ytslitage, armarna ngt böjda

Belysning, Taklampor

Rum 19

Budhistorik

2019-07-15 kl 19:54
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.