Bord 1900-talets andra hälft

662378

BORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, skivor av glas, höjd ca 59, 49x39 cm

Brukslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Bord 1900-talets andra hälft

Budhistorik (22 bud)
5033797
2 400
5033843
5033797
5033811
1 900
5033797
1 700

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.