Akvarell av Javier Vilato

662376

JAVIER VILATO(1921-2000): Figurkomposition, signerad Vilato, akvarell mått ca 43x26 cm

Saknar glas

Fack 36

Akvarell av Javier Vilato

Budhistorik (1 bud)

5032688
2019-07-15 09:27:55

2019-07-15 kl 19:04
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.