Stig Blomberg

662375

STIG BLOMBERG (1901-1970): Ryttare, signerad Stig Blomberg, förgylld brons, höjd ca 9,5 cm

Konst, Skulpturer

Monter 9

Stig Blomberg

Budhistorik (16 bud)
5032622
5031245
5031245
950
5032620
900
5031245
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.