Jan Sigfrid Alfons oljemålning

662374

JAN SIGFRID ALFONS (1900-1985): Landskap med björkar, signerad och daterad J. S. Alfons -49, olja på pannå, ca 46x55 cm, ej inramad

Smärre slitage

Tavelvagn 1

Budhistorik (2 bud)

5032856
5029884

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.