Man Ray(1890-1976) "Pêchage" färglitografi

662372

MAN RAY (1890-1976): "Pechage(Anselminos)", monogramsignerad MR, färglitografi, 7/120, bladmått 65x50 cm

Ej examinerad ur ram

Konst, Grafik, Selected

Fack 26

Man Ray(1890-1976)

Budhistorik (19 bud)
5034336
6 400
5034419
6 200
5034336
6 000
5034414
5 800
5034336
5 400

Slutpris SEK:
6 400
658 EUR, 749 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.