High-Wheel Robot

662366

KO HIGH-WHEEL ROBOT, 1960-tal, Japan, urverksdriven robot i plåt och plast, fabriksförpackning medföljer, höjd ca 26 cm

Förpackning med slitage

Leksaker, Diverse

High-Wheel Robot

Budhistorik (11 bud)
5034082
1 400
5034078
1 300
5034077
5034064
5026952

Slutpris SEK:
1 400
143 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.