Sven Ljungberg oljemålning

662360

SVEN LJUNGBERG, "Skorstensbygge", olja på duk, signerad, ca 66x30 cm

Fack 13

Sven Ljungberg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
5033673
2 400
5033669
5033667
5033664
1 900
5033617
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.