Björn Hallström oljemålning

662358

BJÖRN HALLSTRÖM (1916-81): Fruktstilleben, signerad Björn Hallström, olja på duk, ca 40x57 cm

Krackelering

Fack 7

Björn Hallström oljemålning

Budhistorik (3 bud)

5036282
5035507
5031718

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.