Harry Wichmann oljemålningar

662357

HARRY WICHMANN (1916-1993): (2) Vinterlandksap resp Träd, signerade och daterade Wichman-66, olja på pannå resp duk, ca 32x50 resp 41x64 cm

Tavelvagn 1

Harry Wichmann oljemålningar

Budhistorik (4 bud)

5035422
5035398
900
5035331
650
5030269

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.