Bord, 1800-tal

662356

BORD, 1800-tal, svarvade ben, valnötsfanér, höjd ca 78 cm, diameter ca 115 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

förstärkningar, slitage, slagen skiva

Möbler, Matbord

Makadamgatan 11, Helsingborg

Bord, 1800-tal

Budhistorik

2019-07-14 kl 12:34
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.