Bengt Orup oljemålning

662355

BENGT ORUP (1919-1996): " Den röda ladan", signerad Orup, olja på pannå, ca 17x35 cm

Fack 23

Bengt Orup oljemålning

Budhistorik (24 bud)
5035817
2 400
5035828
5035817
5035822
1 900
5035817
1 800

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.