Nisse Zetterberg oljemålning

662350

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): Båtar vid Strandvägen, monogramsignerad och daterad -53, olja på pannå, ca 38x45 cm

Fack 7

Nisse Zetterberg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

5033601
450
5025321
5025321

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.