Säng

662347

SÄNG, 1800-talets senare hälft, bemålat järn samt mässing, hjultrissor, gavlarnas höjd ca 140 resp 109 cm, bredd ca 90 cm, längd ca 190 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

slitage, skador

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Säng

Budhistorik (2 bud)

5022942
5022431

Slutpris SEK:
36 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.