Astrid Harms-Ringdahl oljemålning

662343

ASTRID HARMS-RINGDAHL (1912-1984): Båt vid kaj, signerad och daterad 1968, olja på duk, ca 46x65 cm

Fack 19

Budhistorik (11 bud)
5036260
1 300
5036270
1 300
5036260
5036268
5036260

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.