Osmanskt bröstsmycke

662342

OSMANSKT bröstsmycke, 1800-tal, längd med halskedja ca 43 cm, vikt ca 135 g

Bruks och åldersrelaterat slitage

Guld/Smycken

Monter 19

Osmanskt bröstsmycke

Budhistorik (2 bud)

5036499
1 900
5034781

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.