Ejnar Kohlmann

662336

EJNAR KOHLMANN (Finland, 1888-1968): Träd, signerad Einar Kohlman, olja på duk, ca 28x30 cm

Gulnad

Fack 2

Ejnar Kohlmann

Budhistorik (2 bud)

5026834
5025422

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.