Janne Dahl

662332

JANNE DAHL (1924-2006) (7): Varierande motiv samt mått, signerade, etsningar, största rammåttet ca 48x43 cm

Tavelvagn 1

Janne Dahl

Budhistorik (3 bud)

5036354
5027958
600
5027805

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.