Ingegerd Torham

662331

INGEGERD TORHAMN (1898-1994): ''Vågrörelse'',
signerade Ingergerd Torham, 32/40, färglitografi, bladmått ca 38x69 cm

Fack 31

Ingegerd Torham

Budhistorik (3 bud)

5035334
5034843
5034757

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.