Vas Kina

662329

VAS, porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, dekor i emaljfärger av bl a gräshoppor, höjd ca 15 cm

Glasyrnagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 8

Vas Kina

Budhistorik (13 bud)
5032829
1 600
5032630
5032826
5032630
1 300
5032583

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.