Nisse Zetterberg oljemålning

662328

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): ''Begonia och vit ros'', monogramsignerad, olja på duk, ca 38x46 cm

Utställd Kunstnersforbundet Oslo 1952

Fack 35

Nisse Zetterberg oljemålning

Budhistorik (22 bud)
5035600
1 800
5035135
1 700
5034469
1 600
5033336
5034467
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.