Björn Hallström oljemålning

662326

BJÖRN HALLSTRÖM (1916-81): "Bron i Chinon'', signerad samt daterad -56, olja på pannå, ca 27x35 cm

Fack 40

Björn Hallström oljemålning

Budhistorik (3 bud)

5026397
5027430
5026397

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.