Thomas Sidney

662323

THOMAS SIDNEY (omkring 1900): ''Kynance coast Cornwall'', signerad Thomas Sidney, akvarell, ca 24x68 cm

Gulnad, fläckar

Konst, Äldre måleri

Fack 20

Thomas Sidney

Budhistorik (1 bud)

5036074
2019-07-16 19:13:35

2019-07-16 kl 20:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.