Torsten Hult oljemålning

662322

TORSTEN HULT (född 1922): "Äppel Tid" olja på pannå, signerad T Hult, 50x60 cm

Smärre slitage

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Torsten Hult oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5031335
2019-07-14 14:07:06

2019-07-14 kl 17:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.