John Jon-And, pastell av staden Sidi Bou Said 1922

662319

JOHN JON-AND (1889-1941): "Sidi Bou Said", signerad samt daterad Jon And 22, pastell, 50x33 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 21

Budhistorik (3 bud)

5028382
5025129
5024069

Slutpris SEK:
153 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.