Ejnar Kohlmann oljemålning

662318

EJNAR KOHLMANN (Finland, 1888-1968): Älgar vid vattendrag, signerad och daterad Einar Kohlman 1945, olja på duk, ca 84x113 cm

Fack 45

Ejnar Kohlmann oljemålning

Budhistorik (3 bud)

5029610
2 400
5027838
5025505

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.