Bordslampor

662315

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets slut, alabaster, höjd ca 61 cm

Smärre slitage, ej funktionstestade

Belysning, Bordslampor

Bordslampor

Budhistorik (5 bud)
5030558
5030556
900
5030330
550
5030329
5023541

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.