Kihei Sasajima, träsnitt "Late summer"

662314

KIHEI SASAJIMA(1906-1993): "Late Summer", träsnitt, signerad samt numrerad 66/100, mått ca 52x40 cm

Oramad

Fack 19

Kihei Sasajima, träsnitt
Budhistorik (1 bud)

5032542
2019-07-15 05:53:13

2019-07-15 kl 10:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.