A Lindahl oljemålning

662313

A LINDAHL (18/1900-tal): Fjällandskap med hus, signerad och daterad A Lindahl 1901, olja på duk, ca 49x105 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Fack 42

A Lindahl oljemålning

Budhistorik (8 bud)
5034011
650
5033937
600
5033778
550
5033776
500
5033762
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.