Gertrud Stavling oljemålning

662312

GERTRUD STAVLING (1918-2008): "Gatubild", signerad G. Stavling, olja på duk, ca 66x55 cm

Tavelvagn 3

Gertrud Stavling oljemålning

Budhistorik (9 bud)
5035198
2 400
5035197
5035182
5035196
5035182
1 900

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.