Ingegerd Torhamn oljemålning

662311

INGEGERD TORHAMN (1898-1994): Geometrisk komposition, monogramsignerad IT, olja på pannå, ca 27x35 cm

Fack 5

Ingegerd Torhamn oljemålning

Budhistorik (23 bud)
5036378
4 200
5036380
5036378
3 800
5035932
3 600
5035932
3 400

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.