Hilding Hultberg oljemålning

662310

HILDING HULTBERG (1917-1995): Tuppar, signerad och daterad Hilding Hultberg 1973, olja på duk, ca 130x150 cm

Rum 9

Hilding Hultberg oljemålning

Budhistorik (15 bud)
5033580
2 800
5033577
2 600
5033577
2 400
5033572
5033572

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.