Dick Beer oljemålning

662309

DICK BEER (1893-1938): Stilleben, signerad Dick Beer, olja på duk uppfordrad på pannå, intyg a tergo, 45x52 cm

Tavelvagn 2

Dick Beer oljemålning

Budhistorik (18 bud)
5035671
3 200
5035659
5035663
5035659
2 600
5035662
2 400

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.