Berta Hansson, Olja på pannå, porträtt

662307

BERTA HANSSON (1910-1994): porträtt, monogramsignerad BH, olja på pannå, ca 25x32 cm;

Fack 26

Budhistorik (15 bud)
5033920
5033919
3 800
5033918
3 600
5033918
3 200
5033917

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.