John Thorgren oljemålning

662306

JOHN THORGREN (1918-2000): "Vinter, Nordiska museet", signerad och daterad J. Thorgren -86, olja på duk, ca 45x90 cm

Fack 40

John Thorgren oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5035934
5032941
5033521
5032941

Slutpris SEK:
41 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.