Hilding Hultberg oljemålning

662305

HILDING HULTBERG (1917-1995): Komposition, signerad och daterad Hilding Hultberg 1969, olja på duk, ca 115x115 cm

Rum 9

Hilding Hultberg oljemålning

Budhistorik (9 bud)
5034106
1 900
5033563
1 800
5034105
1 800
5033563
1 700
5032118
1 600

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.