Björn Hallström oljemålning

662304

BJÖRN HALLSTRÖM (1916-1981): "Fikonträd om hösten", signerad och Björn Hallström -78, olja på duk, ca 60x74 cm

Tavelvagn 1

Björn Hallström oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5034833
2019-07-16 09:02:17

2019-07-16 kl 15:10
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.