Edvin Ollers oljemålning

662301

EDVIN OLLERS (1888-1959): Sydländskt landskap, monogramsignerad och daterad EO, olja på duk, ca 40x50 cm

Edvin Ollers oljemålning

Budhistorik (24 bud)
5036031
1 600
5036027
5036030
5036027
1 400
5036024
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.