Sten Birger Rudnäs oljemålning

662299

STEN BIRGER RUDNÄS (född 1932): Fredsduva, signerad Rudnäs, olja på duk, ca 60x46 cm

Tavelvagn 1

Budhistorik (4 bud)

5036198
450
5036111
5035722
5028956

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.