Lage Lindell litografier

662295

LAGE LINDELL (1920-1980): (2) Figurkompositioner, signerade, serigrafier, bladmått vardera ca 24x25,5 cm

Tavelvagn 1

Lage Lindell litografier
Budhistorik (3 bud)

5032833
5032464
5026372

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.