Janne Dahl färgetsningar

662294

JANNE DAHL (1924-2006) (5): Varierande motiv samt mått, signerade, färgetsningar, största rammåttet ca 62x52 cm

Fack 52

Janne Dahl färgetsningar

Budhistorik (2 bud)

5027957
500
5027804

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.