Stolar rokokostil

662292

STOLAR, 4 st, 1900-talets första hälft, bonad njörk, stoppad sits, randig klädsel, sitthöjd ca 42 cm

Ytskador

Möbler, Stolar

Rum 21

Stolar rokokostil

Budhistorik (7 bud)
5033825
700
5033755
650
5033823
600
5033755
500
5033821
450

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.