Olle Nyman oljemålning

662290

OLLE NYMAN (1909-1999): Landskap med hus, signerad O. Nyman, olja på pannå, ca 26x32 cm

Fack 1

Olle Nyman oljemålning

Budhistorik (8 bud)
5030296
2 400
5035773
2 400
5030296
5025551
1 900
5025550
1 700

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.