Björn Hallström oljemålning

662289

BJÖRN HALLSTRÖM (1916-1981): "Väg mot havet, Hven", signerad Björn Hallström, olja på duk uppfordrad på pannå, ca 26x40 cm

Fack 1

Björn Hallström oljemålning

Budhistorik (5 bud)
5035729
500
5036386
500
5035729
5036385
5035729

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.