Yngve Berg oljemålning

662288

YNGVE BERG (1887-1963): Stilleben med tulpaner, signerad och daterad Yngve -39, olja på duk, ca 45x37 cm

Fack 46

Yngve Berg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5035982
450
5035979
5035716
5035492

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.