Bertil Fridhagen Aristoktrat

662286

BERTIL FRIDHAGEN (1905-1993), "Aristokrat", soffa, 1960-tal, Bröderna Andersson, stomme mahogny, gul klädsel, sitthöjd ca 45 cm, soffans längd 191 cm

Slitage

Möbler, Soffgrupper

Rum 21

Bertil Fridhagen Aristoktrat

Budhistorik (14 bud)
5036351
5036349
5036302
5036348
5036302
950

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.