Stolar sengustaviansk stil

662276

STOLAR, 5 st, 1900-talets början, sengustaviansk stil, skuren dekor, stålgråmålade, skyltmärkta Lindells Möbelaktiebolag Linköping, sitthöjd ca 45 cm

Slitage och skav

Möbler, Stolar

Rum 18

Stolar sengustaviansk stil

Budhistorik (7 bud)
5031157
1 600
5031156
5029240
5029239
5029238

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.