Herrbetjänt Italien 1960-/70-tal

662274

FRATELLI REGUITTI, herrbetjänt, Italien, 1960-/70-tal, bok, hjultrissor, märkt FR BREVETTATO MADE IN ITALY, höjd 105 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Budhistorik (10 bud)
5030851
700
5021912
650
5026182
650
5021912
600
5026174
550

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.