Lage Lindell färglitografi

662272

LAGE LINDELL (1920-1980): Figurkomposition, signerad L Lindell, numrerad 14/150, färglitografi, ca 28x41 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Lage Lindell färglitografi

Budhistorik

2019-07-14 kl 20:58
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.